O marce MINIMAX

Od roku 2015 wyłącznym dystrybutorem marki Minimax w Polsce jest Stürmer Maszyny sp z o.o. Minimax to  jedna z wiodących marek maszyn do obróbki drewna wchodzącej w skład grupy SCM. Geneza powstania włoskiej firmy sięga lat 30-tych ubiegłego stulecia. W 1985 roku do grupy SCM zostaje przyłączona firma Minimax – ceniony producent wysokiej klasy maszyn dla małych i średnich stolarni. Fabryka Minimax mieści się w Republice San Marino i zajmuje powierzchnię około 15 000 m². Minimax to jeden ze światowych liderów w swojej branży.  

Oferta liczy ponad 50 modeli maszyn i skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Począwszy od  zaawansowanych hobbystów a kończąc na średnich zakładach stolarskich.  Park maszynowy Minimax sprawdzi się tam, gdzie chcemy wytwarzać wysokiej jakości produkty w mniejszych partiach.

MINIMAX polega wyłącznie na firmach produkujących podzespoły najwyższej jakości. Dzięki temu nasze maszyny spełniają Państwa oczekiwania i służą przez długie lata.

Najwyższa Jakość

Solidna Konstrukcja

Łatwa Obsługa

Bezpieczna Praca

Dlaczego warto wybrać MINIMAX?

o_marce_1

Renomowana marka

Group-1-1
Produkty MINIMAX to wysokiej klasy maszyny, które zdobyły popularność w całej Europie. Maszyny tej marki znajdują swoje zastosowanie zarówno w małych zakładach rzemieślniczych, średnich firmach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Szeroka oferta urządzeń pozwala na kompleksowe zaopatrzenie wielu firm w potrzebne maszyny do obróbki drewna.

Sprawdzone rozwiązania

Group-1-1
Wszystkie nowe maszyny MINIMAX, przed dołączeniem do gamy produktów, jest wcześniej testowana praktycznie. Dzięki temu możemy odkrywać i od razu eliminować wszystkie słabe punkty i produkować niezawodne maszyny zarówno dla wymagających hobbystów, jak i dużych zakładów przemysłowych.
o_marce_2
o_marce_3

Doskonała jakość

Group-1-1

MINIMAX to maszyny najwyższej jakości, wszystkie działy produkcyjne i obsługa podlegają ściśle ustalonym wytycznym, tak aby produkt, który finalnie trafia do Państwa, był jak najlepszy w każdym aspekcie. Odzwierciedlają to również opinie naszych klientów, które są najlepszym poświadczeniem jakości i funkcjonalności naszych maszyn.

Obsługa posprzedażowa

Group-1-1
Dział obsługi posprzedażowej naszej firmy oferuje Państwu zarówno wsparcie w postaci gorącej linii jak i pomoc na miejscu, zapewnioną przez wyszkolony personel. Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu mamy pewność, że znajdziemy bardzo szybko rozwiązanie problemu.
o_marce_4